Kekreyemiş Tozu Nedir?

1.09.2021

https://aktarmarka.com/kekreyemis_tozu.png

Kekreyemiş tozu, içinde hiçbir kimyasal madde bulundurmayan tamamen doğal ürünlerden elde edilmiş metabolizmayı hızlandıran ve kilo vermeyi destekleyen bir besin takviyesidir.

Meyve kategorisinde yer alan kekreyemiş, yaban mersini familyasından gelmektedir. Ülkemizde meyve, reçel ve marmelat olarak tüketilmektedir.

2014 yılında İsveçte yapılan bir araştırma sonucu kekreyemiş’in metabolizmayı 4-5 kat hızlandırdığı, ödem attırdığı ve tokluk hissi yaşattığı kanıtlanmıştır.


Zayıflatma etkisinin yanında diğer etkileri ise vücuttaki insülin oranını dengeler, organ yağlanmasını engeller, gastrit ve reflü hastalarına iyi gelir.

Kekreyemiş tozunu günde 2 ölçüyü geçmeyecek şekilde tüketilmelidir. Metabolizmayı hızlandırmak, kilo vermek isteyenler kekreyemiş tozunu aç karına kullanması gerekir.  Bu şekilde hem kilo kaybına uğrar hem de yediklerimizin daha kolay sindirilmesine olanak sağlarız.

Kekreyemiş tozunu demleme şeklide de tüketebilirsiniz bu şekilde kış aylarında yaşadığınız soğuk algınlığına da çok iyi gelecektir.


Kekreyemiş Tozunu sitemizden burayı tıklayarak kolaylıkla satın alabilirsiniz.